Clip in vlasy – účesy

Svatební účesy 2012

V případě, že rok 2012 bude také pro Vás rokem svatebním, jsme velmi rádi, že máme příležitost inspirovat Vás účesovými trendy pro módní sezonu jaro/léto 2012. Svatební návrháři a stylisté nás tentokrát velmi příjemně překvapili, když poslali na přehlídková mola modelky, které oblékli do nádherných svatebních rób a vytvořili pro ně krásné, romantické účesy. Jedná se převážně o účesy pro dlouhé vlasy a zde je možnost dosáhnout požadovaného výsledku metodou prodloužení vlasů Clip In.

Hlavním krédem přehlídek, které určují trendy pro tento rok, byla jednoznačně unikátnost a originalita každé nevěsty. Punc osobitosti vám určitě zaručí:

1. Barvy účesů s použitím Clip in vlasů

– ty jsou v roce 2012 absolutním trendem. Pokud nemáte odvahu obléci si ve váš velký den barevné svatební šaty, oživte barvami alespoň vaše vlasy – například jakýmkoliv malým (vy odvážnější klidně i velkým) barevným vlasovým doplňkem. Na molech bylo možné spatřit modelky, jejichž účesy zdobily červené nebo žluté květy, barevné čelenky, nebo dokonce zlaté korunky.

 

2. Návrat do minulosti

Přehlídková mola zaplnily róby, jejichž tvůrci se inspirovali sedmdesátými, šedesátými, padesátými nebo třicátými léty. Nejvíce romanticky působily modely, u nichž se návrháři inspirovali pruderností viktoriánské doby. A každou róbu přirozeně doplňoval účes, který odpovídal danému období.

 

3. Velké ozdoby hlavy a krátké závoje

V tomto roce by měly hrát prim krátké závoje. A nejlépe takové, které budou perfektně ladit se svatební róbou. Nevěsty, které dávají přednost extravaganci, se nemusí bát a mohou si vyzdobit korunu krásy pořádně velkými ozdobami.

 

4. Bíla labuť

Od premiéry filmu Černá labuť – v hlavní roli s úchvatnou Natalií Portmanovou – sice již uběhl nějaký ten čas, ale jemná krása hlavní představitelky je stále ještě inspirací pro mnohé vlasové stylisty. Pokud byste ve svůj svatební den rádi působili něžně a nevinně, určitě se vám to podaří s hladce vyčesaným drdolem à la bílá labuť.

 

5. Prostovlasá

Pokud se vám nepodařilo vybrat si z předcházející nabídky a rádi byste ve svůj svatební den vystavili na odiv svoje nádherné kadeře, klidně je ponechte přirozené a volně rozpuštěné. Krásné vyfénované budou vypadat romanticky – zejména když budete držet v rukách velikou kyticí vytvořenou z polních květů.

 

zdroj: Svatební účesy v HappyHair

Napsat komentář